Ubytovanie

PORAČ park je celkovo rozdelený na hlavnú budovu, kde sa nachádza športovo-relaxačnú časť, kde máte k dispozícii bazén, wellness, športová hala, bowling a bar. Druhu časťou je ubytovacia časť, kde je 22 izieb, kongresová miestnosť, bar, reštaurácia a šesť zrubových chatiek zgrupených do jednotého komplexu služieb sústredených na jednom mieste, prisbôsobených k Vášmu oddychu či už aktívnemu alebo relaxácii.

V rámci ubytovania máte k dispozícii dvoj a troj-lôžkové izby, nachádzajúce sa v hlavnej budove, z toho každá ma vlastné sociálne zariadenie. Celkové kapacita je 58 lôžok, okrem toho však môžete využiť možnosť ubytovania sa v tzv. „zrubových chatkách“. Tie majú kapacitu každá po desať lôžok a rozdelené sú do dvoj a štvor-lôžkových izieb s vlastným sociálnym zariadením. Kapacita chatiek je takto 60 lôžok a celkový počet v stredisku je 120 lôžok.

Je dôležité pripomenúť, že ubytovanie je možné najskôr od 14:00 hod. v deň nástupu na pobyt a opustenie izby pri odchode je najneskôr do 10:00 hod. v deň odchodu.Hotel

Hotel

Aj vy si zaslúžite oddych a relaxáciu, aj vy potrebujete na chvilu uniknúť každodennému stresu. Doprajte si oddych po náročnom pracovnom programe. Rekreačné stredisko PORAČ Park Vám ponúka možnosť ubytovať sa v našom hoteli, ktorý nájdete v hlavnej budove strediska. Budova je samostatne rozložená - okrem ubytovacej časti aj na športovo-relaxačnú časť a časť pozostávajúcu zo šiestich zrubových chatiek.

Viac ...
Chata

Chata

Okrem hotela ponúkame v našom rekreačnom stredisku návštevníkom ubytovanie v šiestich chatkách, ktoré sa nachádzajú priamo v areáli objektu.

Viac ...

Rezervácia

Pre rezerváciu možete použiť aj náš online formulár

Viac ...

 
 
 
Youtube