Ubytovanie

PORAČ park je celkovo rozdelený na hlavnú budovu, kde sa nachádza športovo-relaxačnú časť, kde máte k dispozícii bazén, wellness, športovú halu, bowling a bar. Druhu časťou je ubytovacia časť, kde je 22 izieb, kongresová miestnosť, bar, reštaurácia, štyri zrenovované penzióny v ktorých sa okrem izieb s vlastným sociálnym vybavením nachádza aj plne zariadená kuchyňa s možnosťou prípravy jedál, čo ocenia hlavne rodiny s malými deťmi.Na ubytovanie ďalej slúžia ešte dve zrubové chatky nachádzajúce sa v bezprostrednej blízkosti hlavnej ubytovacej budovy. šesť

V rámci ubytovania máte k dispozícii dvoj a troj-lôžkové izby, nachádzajúce sa v hlavnej budove, z toho každá ma vlastné sociálne zariadenie. Celkové kapacita je 58 lôžok, okrem toho však môžete využiť možnosť ubytovania sa v tzv. „zrubových chatkách“. Tie majú kapacitu každá po desať lôžok a rozdelené sú do dvoj a štvor-lôžkových izieb s vlastným sociálnym zariadením. Kapacita chatiek je takto 20 lôžok. Štyri zrenovované penzióny sú poschodové, pričom každé poschodie má samostatný vchod. Na jednom poschodí sa nachádzajú dve trojlôžkové izby, pričom jedna sa dá rozšíriť ešte o dva prístelky na pohovke. Každá izba má vlastné sociálne zeriadenie. Okrem toho sa na každom poschodí nachádza plne zariadená kuchyňa.

Celé stredisko má k dispozícii pri plnom obsadení cca 140 lôžok a prístelkov.

Je dôležité pripomenúť, že ubytovanie je možné najskôr od 14:00 hod. v deň nástupu na pobyt a opustenie izby pri odchode je najneskôr do 10:00 hod. v deň odchodu.Hotel

Hotel

Aj vy si zaslúžite oddych a relaxáciu, aj vy potrebujete na chvilu uniknúť každodennému stresu. Doprajte si oddych po náročnom pracovnom programe. Rekreačné stredisko PORAČ Park Vám ponúka možnosť ubytovať sa v našom hoteli, ktorý nájdete v hlavnej budove strediska. Budova je samostatne rozložená - okrem ubytovacej časti aj na športovo-relaxačnú časť a časť pozostávajúcu zo šiestich zrubových chatiek.

Viac ...
Chata

Chata

Okrem hotela ponúkame v našom rekreačnom stredisku návštevníkom ubytovanie v šiestich chatkách, ktoré sa nachádzajú priamo v areáli objektu.

Viac ...

Rezervácia

Pre rezerváciu možete použiť aj náš online formulár

Viac ...

 
 
 
Youtube