Priestory služby

Bar / Reštaurácia

Bar  / Reštaurácia
Hľadáte ideálne miesto, kde oslávite so svojimi blízkymi oslavu narodenín, jubilea? Čo tak oslava 50-tky? Ste na správnom mieste! Naše rekreačné stredisko Porač PARK všetkým záujemcom otvára možnosti v rámci usporiadania oslavy až po nezabudnuteľné zážitky a zábavu v nádhernom prostredí.
VIAC INFORMÁCIÍ

Zimná záhrada / terasa

Rekreačné stredisko PORAČ Park je ideálnym miestom pre turistov, cyklistov, avšak hlavne pre rodinky s deťmi, ktoré si u nás užijú radosť zo spoločne strávench chvíľ na celodenných výletoch.
VIAC INFORMÁCIÍ

Kongresová miestnosť

Ak máte záujem o usporiadanie kongresu, prednášky či školenia svojich zamestnancov, v našom centre máme pre Vás pripravené ideálne priestory a služby. Kdispozícci máte našu kongresovú miestnosť, s celkovou kapacitou 110 miest, čím je ideálna aj na stretnutie pre väčší kolektív alebo firmy s väčším množstvom zamestnancov.
VIAC INFORMÁCIÍ

Altánky

Altánky
Hľadáte ideálne miesto pre Vás a Vašu rodinu? Ideálnym miestom sú drevené altánky pripravené na grilovanie, opekanie, varenie vlastných guľášov, čím si spríjemníte deň alebo takmto spôsobom urobíte skvelú bodku za celodeným výletom.
VIAC INFORMÁCIÍ

 
 
 
Youtube