Úvod / Pobyt /

Kurz / školenie

Potrebujete sa odreagovať s kolegami alebo potrebuje Váš pracovný kolektív načerpať energiu a sily, zažiť niečo nové a to všetko spoločne ako jeden tím?

 

Neváhajte a využite našu širokú ponuku atrakcií od relaxu až po adrenalínové zážitky. Venujte sebe, svojim kolegom či zamestnancom zážitky, na ktoré sa nezabúda. K dispozícii máte pri tom okrem iného aj kongresovú miestnosť s celkovou kapacitou až 120 miest, zasadacia miestnosť pre menšie kolektívy zasadacia miestnosť do 12 osôb alebo zimná záhrada pre 30-60 miest. K dispozícii máte aj vybavenie, ktorého súčasťou je premietacie plátno, video projektor a LCD televízia. Potrebujete ešte viac? Nech sa páči... Pre každý typ školenia Vám ponúkame aj možnosť coffee breaku podľa vlastného výberu ako aj ponuku bufetových stolov. Náročnejší zákazníci určite ocenia niečo naviac, niečo tradičné a pritom špeciálne, čo pohladí chuťové bunky – a to lokálne špeciality našej kuchyne ako pečené prasa, trasenina, pražená bryndza alebo mrvenička s bryndzou, nezameniteľné tradičné chute s rázom slovenskej kultúry.

 

Po práci a školeniach si doprajte oddych v bare, kde je pre Vás pripravený bowling, stolný futbal či biliard. Zabavte sa a užite si pri karaoke. Pre firemné akcie či firemné športové hry ponúkame horolezeckú stenu, 18 ihrísk pre milovníkov minigolfu a prístrešky na varenie guľášov alebo opekanie vlastných špecialít. Ak máte radi hudbu, žiadny problém. Folklórna, moderná alebo country? Vaše požiadavky nie sú žiadnym problémom a zákazníkom vychádzame v ústrety podľa ich želaní.

 

Nadšenci objavovania, pre Vás máme v ponuke návštevu stále funkčnej bane, ktorá sa nachádza hneď v blízkosti nášho rekreačného strediska alebo návšteva kultúrnych historických pamiatok, ktoré tiež len „na skok“ a najznámejšou je preslávený Spišský hrad.

 

„Špecialitou“ letných dní je aj návšteva miestneho baču, ktorý Vás ochotne ponúkne žinčicou a syrom.

Naše lyžiarske stredisko Poráč Park si viete pozrieť aj na stránke nášho partnera Ubytovanie Na Slovensku.eu.


 
 
 
Youtube