Úvod / Ubytovanie /

Hotel

V prípade, ak si radi doprajete zaslúžený oddych po náročnom pracovnom programe, rekreačné stredisko PORAČ Park relax & sport centrum Vám ponúka možnosť ubytovať sa v našom hoteli. Hotel nájdete v hlavnej budove strediska, ktorá je samostatne rozložená okrem ubytovacej časti aj na športovo-relaxačnú časť a časť pozostávajúcu zo šiestich zrubových chatiek.

Samotná hotelová časť rekreačného strediska PORAČ Park relax & sport centrum sa skladá z 22 izieb, ktoré sú rozmiestnené na dvoch poschodiach budovy. V každej izbe nájdete samostatné sociálne zariadenie, vrátane sprchovacieho kúta a kúpeľne. Pre návštevníkov máme pripravené dvojposteľové izby, trojposteľové, izby s prístelkou ako aj rodinné izby, ktoré sú prepojené spoločnou kúpeľnou. V rámci každej z nich je voľne dostupná WIFI sieť, ktorú môžu využívať bezplatne. Pre rodičov s malými deťmi ponúkame možnosť zapožičať detskú postieľku, a to bez poplatkov navyše. Okrem toho však môžete v hlavnej budove využiť aj možnosť návštíviť wellness centrum, ktoré sa nachádza v športovo-rekreačnej časti objektu. Takisto sú pre Vás pripravené aj iné športovo-relaxačné aktivity, ktoré Vám v kombinácii s krásnym prostredím Poráčskej doliny pomôžu zabudnúť na každodenný pracovný stres a zhon.

Cena za noc v ubytovacej časti budovy, vrátane stravy, sa cenovo líši mimo, vhľadom od ročného obdobia. Počas jarného a jesenného obdobia (20.03.-15.05. a 15.09-23.12.) je cena za jednu osobu na dvojposteľovej izbe 17 eur/noc, na trojposteľovej izbe 16,50 eur/noc.  V priebehu letného obdobia (16.05-14.09.) platí osoba za dvojposteľovú izbu 18 /noc, za trojposteľovú 17,50 eur/noc. Počas zimného obdobia (24.12-19.03) platí osoba nad 12 rokov 20 eur/noc za  dvojposteľovú izbu a 19 eur/noc za trojposteľovú izbu. V prípade prístelky je poplatok jednotný, a to konkrétne 11 eur/noc. Detailnú ponuku a cenník v rámci ubytovania nájdete v sekcii Cenník/Ubytovanie. Pre všetkých návštevníkov si uplatňujeme 30% zálohu z celkovej sumy ubytovania v rekreačnom zariadení.

Ubytovať sa  je možné najskôr od 14:00 hod. v deň nástupu na pobyt a opustenie izby pri odchode je najneskôr do 10:00 hod. v deň odchodu


 
 
 
Youtube