Úvod / Ubytovanie /

Chata

Okrem hotela ponúkame v rekreačnom stredisku PORAČ Park relax & sport centrum našim návštevníkom ubytovanie v šiestich zrubových chatkách, ktoré sa nachádzajú priamo v areáli objektu.

Všetky chatky sú situované v krásnom prostredí, ktoré vytvára ideálne podmienky pre rodinnú dovolenku a to počas celého roka. Mimo toho sú však chatky ideálne aj pre partie priateľov, ktorí hľadajú zábavu a oddych mimo mesta. Samotné chatky je možné si prenajať na ľubovoľný počet dní.

Každá chatka disponuje štyrmi izbami, v ktorých je celkovo k dispozícii až desať lôžok. Okrem toho sú chatky vybavené sociálnymi zariadeniami (kúpeľňa, záchod a sprchový kút). V cene ubytovania je zahrnuté aj bezplatné využívanie WIFI siete pre všetkých návštevníkov rekreačného zariadenia a bezplatné využívanie parkovania v areáli objektu.

Záujemcom o ubytovanie poskytujeme aj možnosť konkrétnej voľby stravovania a to či už ubytovania bez stravy, ubytovania s raňajkami, polpenziou alebo plnou penziou.

Všetkým návštevníkom odporúčame si mimo iné prečítať ubytovací poriadok, ktorý nájdu v sekcii ubytovanie/ubytovací poriadok a sekciu storno poplatky, ktorých výška sa v prípade uplatnenia líši podľa počtu dní stornovania pobytu pred nástupom.


 
 
 
Youtube